Finansbank KOBİ Para Cepte Kampanyası

Ülkemizin ekonomisinin lokomotiflerinden olan KOBİ’ler bankaların desteğini görmeye devam ediyor. Finansbank, tüm müşterilerinin olduğu gibi KOBİ’lerierin de yanında oluyor. Finansbank finansman anlamında tüm ürünlerini KOBİ’lerin hizmetine sunarak, KOBİ’lerin ihtiyaçlarına cevap vermeyi sürdürüyor. KOBİ’lere en büyük desteği sağlayan bankalardan olan Finansbank, sunduğu KOBİ Para Cepte ürününü müşterilerinin hizmetine sundu.

Peki Finansbank KOBİ Para Cepte ne gibi faydalar sağlıyor? Bekletmeden açıklayalım: Nakit ihtiyacınızı en kısa sürede çözümlemeniz için geliştirilen KOBİ Para Cepte hızlı başvuru ve ön onay süreci ile bekleme sürenizi en aza indirir. Çok cazip faiz oranlarına sahip olan bu ürün, 50.000 TL’ye kadar ihtiyaçlarınızda, kredinizi aynı gün kullanma avantajı sağlıyor.

Peki KOBİ para cepte ürününe Nasıl Başvuracaksınız?

“KOBİ Para Cepte” başvurusu yapmak için TC kimlik numaranızı 7646’ya SMS olarak göndermeniz yeterlidir.
Kredinizin ön onayı size SMS olarak bildirilecektir. Ön onayı aldıktan sonra en kısa süre içinde gerekli belgeleri tamamlayarak en yakın Finansbank Şubesi’ne uğramanız ve kredi başvuru işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.

Şimdi biraz da bu üründen faydalanabilmek için gerekli kriterlerden bahsedelim: KOBİ Para Cepte Kredisi resmi cirosu 2 milyon TL’ye kadar olan işletmeler için geçerli ve kredi başvurunuzun değerlendirmeye alınması için firma sahibi ya da ortağı olmanız ve kendi kimlik numaranız ile talepte bulunmanız gerekiyor, aksi takdirde başvurunuz geçersiz sayılıyor.

Bu yazı Finansbank kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir