Finansbank Mudo Taksit Kampanyası

Giyim alışverişi hayatımızın bir rutini haline gelmiş durumda. Özellikle indirim sezonunda alınan ürünler kimi zaman planlandığından daha külfetli olabiliyor. Sektörünün lider bankalarından olan Finansbank her alanda olduğu gibi giyim alanında da yanınızda.

Bütçenizi zora sokmadan giyim alışverişinizi yapmanız için Finansbank’ın size bir sürprizi var. Finansbank internet üzerinden açıkladığı kampanyası dahilinde Mudo FTS64 Mağazaları’nda CardFinans bireysel kredi kartlarıyla veya Kampanya Paketi’ne dahil Fix Card ile Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde 9 taksit fırsatı sizi bekliyor.

Finansbank’ın Mudo ile gerçekleştirdiği bu özel kampanya 5 Kasım 2015 -30 Nisan 2016 arasında geçerli. Kampanya detaylarına göre, Mudo mağazaları ve http://www.mudo.com.tr/’de geçerli olacak olan kampanya kapsamında 9 taksit fırsatı, 2 taksit alışverişlere kart sahibinin isteği üzerine artı 7 taksit olarak uygulanacak.

Finansbank Mudo kampanyası ile ilgili olarak daha detaylı bilgiyi bankanın internet sitesinden edinebilirsiniz. Finansbank’ın sunduğu bu avantajlı taksit kampanyasından yararlanmak için size en yakın Mudo mağazasına uğramayı unutmayın.

Bu yazı Finansbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir