Finansbank novabazar.com Kampanyası


Güncel kampanyalarına her daim yenilerini ekleyerek bizi şaşırtmayı başaran Finansbank bir yeni kampanyasını daha internet üzerinden duyurdu. Finansbank’lıysınız ister kendinizi ister sevdiklerinizi mutlu etmek çok kolay. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde avantajlı fırsatlar Finansbank’tan geliyor.

Finansbank açıkladığı son kampanyası dahilinde novabazar.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kaçırılmaz fırsatlar sunuyor. Şubat ayında Finansbank Bireysel İnternet Şubesine giriş yapın, SMS’le iletilecek indirim kodu ile 29 Şubat 2016’ya kadar novabazar.com’daki Finansbank logolu seçili ürünlerden yapacağınız bir alışverişinizde kargo bedeli hariç geçerli %10 indirim fırsatından yararlanın.

Sadece Finansbank Bireysel İnternet Şubesi müşterileri için geçerli olacak olan kampanya kapsamında Mobil Kart İşlemlerim’e, Kart İşlemlerim’e, KOBİ Cep Şubesi’ne, Bireysel Cep Şubesi’ne, KOBİ İnternet Şubesi’ne ve Finansbank.enpara.com’a yapılacak olan girişler kampanyaya dâhil edilmiyor.

Bu yazı Finansbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir