Finansbank Opet Kampanyası


Ülkemizin lider bankalarından Finansbank, müşterilerini hayatın her alanında düşünerek cep güldüren kampanyalarına devam ediyor. Finansbank şimdi de aracı olan herkesi sevindirecek yeni bir kampanyaya imza attı. Finansbank Opet ile birlikte yürüttüğü kampanyasının detaylarını internet üzerinden duyurdu.

Finansbank Opet Kampanyası detaylarına görekampanyaya kayıt olup, Visa Electron veya Visa logolu CardFinans Nakit banka kartınız ile 15 Şubat – 15 Mart 2016 arasında OPET akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız ilk üç 75 TL’lik akaryakıt alımına, 21 Mart – 15 Nisan 2016 arasında OPET akaryakıt istasyonlarındaki Finansbank POS’larından yapacağınız akaryakıt alımlarınızda kullanabileceğiniz toplam 25 TL değerinde ParaPuan hediye ediliyor.

Kampanyaya dair detaylara değinelim: kampanyaya katılmak için kampanya tarihleri arasında harcama yapmadan önce OPET yazıp, 2273’e SMS göndermeniz yeterli. Kampanyaya bireysel ve ticari kredi kartları, ticari banka kartları ve EnCard ile yapılan harcamalar dahil edilmiyor. Kampanyadan ParaPuan ödülü kazanabilmek için 15 Şubat 2016 (saat 00.01) – 15 Mart 2016 tarihleri arasında Visa Electron veya Visa logolu Finansbank bireysel banka kartı/kartları ile OPET akaryakıt istasyonlarından 3 defa tek seferde 75 TL’lik akaryakıt alımı yapmak gerekiyor. Bir müşteri kampanya kapsamında CardFinans Nakit’iyle en fazla 25 TL değerinde ParaPuan kazanabiliyor.

Bu yazı Finansbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Finansbank Opet Kampanyası için 3 cevap

  1. İhsan der ki:

    Araç kullanan kişilere yönelik olarak bu kampanya oldukça ilgi görmektedir ve bir çok kişi bu kampanyadan yararlanabilmiştir.

  2. Tayfun der ki:

    Araç kullana kişilere yönelik bu kampanyadan yaralandım ve oldukça güzel bir şekilde birikti. Bu şekilde kampanyaların sürekli olması oldukça iyi.

  3. Eymen der ki:

    Bankaların bu tarz kampanyaları her zaman insanların ilgilisini çekmiştir. Türkiyenin heryerinde bulunan opet firmasıyla anlaşmış olması oldukça iyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir