Finansbank Starmaxx Kış Lastiği Kampanyası

Kış aylarında araçlara kış lastiği taktırmanın hayati öneme sahip olduğu herkesçe kabul gören bir gerçek. Arabası olan herkesin üzerinde hassasiyetle durduğu kış lastiği konusunda yüz güldürecek kampanya ülkemizin en prestijli bankalarından olan Finansbank’tan geliyor.

Arabası olan herkesin ortak masrafı olan kış lastiği konusunda Finansbank düzenlediği kampanya ile yükünüzü üstünüzden alıyor. Lastik sektörünün tanınan markası Starmaxx ile yürüttüğü kampanyasını internet üzerinden duyuran Finansbank alacağınız lastiklerde cazip bir fırsat sunuyor.

Finansbank’ın bu kampanyasına göre CardFinans kredi kartlarınız veya kampanya paketine dahil Fix Card’ınızla anlaşmalı Starmaxx üye işyerlerinde Finansbank POS’larından yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinize peşin fiyatına 8 taksit fırsatı sunuluyor. Finansbank Starmaxx kış lastiği kampanyası 1 Ocak – 30 Haziran 2016 arasında geçerli olacak.

Fix Card’lar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişlerin dahil edilmediği kampanyaya göre 100 TL ve üzeri 2 ve 3 taksitli alışverişlere kart hamilinin isteği üzerine +6 taksit imkanı sunuluyor ve Artı 6 taksit, üye işyerlerinin uyguladığı taksit adedi üzerine müşteri talebine bağlı olarak ekleniyor.

Bu yazı Finansbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir