Finansbank Tazemasa.com İndirim Kampanyası

Finansbank, kampanya fırsatlarına bir yenisini daha ekledi. Güncel kampanyaları ile müşterilerinin ilgisini sürekli canlı tutan Finansbank yüz güldürmeye devam ediyor. Finansbank’ın internet aracılığıyla duyurduğu yeni kampanyasına göre tazemasa.com’dan yapacağınız alışverişlerde indirim kazanma fırsatı sizi bekliyor.

Finansbank Tazemasa.com İndirim Kampanyasından faydalanmak için Finansbank Bireysel Cep Şubesine giriş yapın, SMS’le iletilecek indirim kodu ile 7 Şubat 2016’ya kadar tazemasa.com’dan yapacağınız 75 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerli 30 TL indirim fırsatı sizin olsun.

Finansbank Bireysel Cep Şubesi müşterileri için geçerli olan bu kampanyaya KOBİ İnternet Şubesi’ne, Bireysel İnternet Şubesi’ne, KOBİ Cep Şubesi’ne, Kart İşlemlerim’e, Mobil Kart İşlemlerim’e ve Finansbank.enpara.com’a yapılacak olan girişler dahil edilmiyor.

Kişiye özel kampanya kodu Bireysel Cep Şubesine girişi takiben SMS ile kayıtlı cep telefonu numarasına gönderiliyor ve yalnızca bir kere kullanılabiliyor ve indirim, alışveriş anında uygulanıyor.İndirim kodunuzu ürünlerinizi seçtikten sonra “Sipariş” sayfasına tıklayarak bu sayfada yer alan “Hediye Çeki Kullanımı” alanına girip, “Siparişi Tamamla” butonuna basarak kullanabilirsiniz.

Bu yazı Finansbank kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir