Garanti Bankası Altın Teminatlı Kredi Kampanyası

Aynı zamanda kesin onaylı kredi olarak ta bilinen altın teminatlı ihtiyaç kredisi Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti Bankası tarafından da kullandırılmaktadır. Üstelik Garanti Bankası altın teminatlı ihtiyaç kredisi kampanyasında çok daha düşük kredi faiz oranları sunmakta ve müşterilerine 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı tanımaktadır.

Garanti altın teminatlı kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilere altınlarını bozdurmadan ihtiyaç duydukları parayı almaları sağlanmaktadır. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi paketleri arasında yer alan kampanyadan yararlanarak altınlarını teminat olarak gösteren kişilerin tek yapmaları gereken altınları ile beraber Garanti Bankası şubeleri üzerinden kendilerine en yakın olanı tercih ederek ziyarette bulunmalarıdır. Bu ziyarette altın eksperi tarafından altınların gerçek değeri belirlenir ve 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanımına izin verilir.

36 ay vadeli kredi kullanımına izin verilen kredi türünün en büyük özelliği kesin kredi onayı verilmesidir. Bu kampanyaya özel olarak Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,36 seviyesine çekilirken bu kredi türünü en çok kredi notu düşük olduğu için kredi onayı alamayan kişiler ile yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişiler tercih etmektedir.

Bu yazı Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir