Garanti Bankası Ara Taksit Ödemeli Konut Kredisi

Ülkemizin müşteri dostu bankası Garanti, fırsatlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Her sunduğu kampanyada yüz güldüren Garanti Bankası ev sahibi olmak isteyenleri bir kez daha sevindirecek bir kampanyaya daha imza attı. Kira ödemekten yorulan, kendi evinin sahibi olmak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat sunan Garanti Bankası ile istediğiniz eve sahip olmak artık hayal olarak kalmayacak.

Garanti Bankası herkesin bütçesine uyan yeni konut kredisi ürününü uygulamaya koydu. Bu kampanyaya göre ev sahibi olmak isteyenler kullandıkları konut kredilerinin ödemelerini bütçelerine göre belirleme hakkına sahip. Garanti Bankası müşterisiyseniz hayalini kurduğunuz eve bütçenize uygun ödeme planları, uygun faiz ve kolayca kredilendirme ile sahip olabilirsiniz.

Garanti Bankası Ara Taksit Ödemeli Konut Kredisi kampanyasına göre Maksimum vadesi 240 ay olan krediye kullandırım anında Banka’da geçerli olan Sabit Faizli Mortgage faiz oranı uygulanıyor ayrıca erken ödeme yapıldığı takdirde, erken ödenen anapara tutarının %2’si kadar erken ödeme ücreti alınıyor. Kredi sadece ev almak amacıyla gerçek kişiler tarafından kullanılıyor. Aynı zamanda kredi

Sadece mesken alımı amacıyla ve gerçek kişiler tarafından kullanılabilen kredi dahilinde satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin en fazla %75’ine kadar kredi kullandırılmaktadır.

Bu yazı Garanti Bankası, Konut Kredisi, Kredi Kampanyaları, Krediler kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir