Garanti Bankası Arkadaşını Getir Kampanyası

Ülkemizin en köklü bankalarından olan Garanti Bankası, müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Yeni kampanyası ile dostlarınıza da kazandıracak olan Garanti Bankası fırsat üstüne fırsat sunuyor. Yeni bir kampanya düzenleyerek hem tüketicilerin hem de tüketici dostlarının kazanmasını sağlayan Garanti Bankası Arkadaşını Getir Kampanyasını internet üzerinden duyurdu.

Garanti Bankası’nın arkadaşını getir kampanyası kapsamında arkadaşınızı Garanti İnternet ve Cep Şubesi’ne davet ettiğinizde, giriş yapan her arkadaşınız için 10 TL ödül kazanıyorsunuz. Üstelik davet ettiğiniz ve Garanti İnternet ya da Cep Şubesi’ne giriş yapan arkadaşınıza da 10 TL kazandırıyorsunuz.

Garanti Bankası arkadaşını getir kampanyası kapsamında kazanmaya başlamak için İnternet veya Cep Şubesi’nde Ayarlar adımı altında yer alan Arkadaşını Davet Et menüsü üzerinden size özel üretilecek promosyon kodunu arkadaşlarınızla paylaşın, giriş yaptığında sizin promosyon kodunuzu kullanan arkadaşlarınız 10 TL kazanırken size de 10 TL kazandırsın. Kampanya dahilinde her giriş yapan arkadaşınız için ödül kazanma şansınızı o kadar artırmanız mümkün.

Kampanyada davet edebileceğiniz arkadaşlarınızla ilgili bir sınır bulunmuyor. Arkadaşlarını davet eden müşterilerin kazanabileceği maksimum ödül miktarı 50 TL ile sınırlı tutuluyor.

Bu yazı Garanti Bankası kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir