Garanti Bankası Avans Hesap Kampanyası


İhtiyaç anında hesabınızda para kalmaması herkesin ortak kabusudur. Ancak ülkemizin lider bankalarından Garanti Bankası’nın yeni kampanyası ile hesapta nakitinizin kalmaması problem olmaktan çıkıyor. Garanti Bankası nakit sorununuzu çözecek olan yeni ürünü Avans Hesabı sunuyor. Garanti bankası, Avans Hesap ile yeni bir avantaj sunuyor.Avans Hesap, hesabınızda para yokken bile nakit çekebilmenizi ve ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak tanıyor.

Garanti Bankası’nın ürünü olan Avans Hesap ile EFT, Havale, Fatura ödemesi gibi her türlü bankacılık işleminizi de gerçekleştirmeniz mümkün. Ayrıca avans hesap sayesinde limitiniz dahilinde, Avans Hesabınızın bağlı olduğu Vadesiz Hesap’tan gerçekleştirilen elektrik, su, telefon vb otomatik fatura ödemeleriniz ve taksit, kira vb düzenli ödemeleriniz zamanında yapılıyor ve faize maruz kalmıyorsunuz.

Avans Hesap başvurunuzu Garanti Bankası şubelerinden yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuz en geç 5 iş günü içerisinde e-posta adresinize gönderiliyor. Dilerseniz 444 0 333 Alo Garanti’den de sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Avans Hesap limit artırımı için şubenize başvurabilirsiniz. Garanti Bankası’nda hesabınız yoksa hesap açtırmak için size en yakın Garanti şubesine uğramayı unutmayın.

Bu yazı Bankalar, Garanti Bankası kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir