Garanti Bankası Bayram Kredisi Kampanyası 2016

Geçmiş senelerde özel bayram kredisi paketleri düzenleyen Garanti Bankası Ramazan bayramı için özel bir kredi paketi düzenlemek yerine Garanti Bankası bahar kredisi kampanyasında faiz indirimine gitme kararı almış durumda. Yani Garanti Bankası bayram kredisi 2016 yılında düzenlemeyecek ancak bunun yerine bahar kredisi kampanyası ile müşterilerine daha uygun koşullarda kredi kullanma fırsatı sunuyor.

Garanti Bankası Bahar Kredisi Başvurusu 

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında dikkat çekenlerden biri olan Garanti bahar kredisi kampanyası ile sizde 15 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için çok daha uygun kredi faiz oranları ile kredi kullanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Garanti Bahar kredisi başvurusu için dilerseniz Garanti Bankası internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabileceğiniz gibi aynı zamanda Garanti Bankası şubeleri üzerinden de kredi başvuru evrakları ile kredi başvurusunda bulunarak hemen kredinizi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi 

Bahar kredisi kampanyası ile müşterilerine 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunan Garanti Bankası 10000 TL kredi kullanmak isteyen müşterilerine aylık 379 lira ödemeli kredi kullandırmaktadır. Garanti Bankası 15000 TL kredi kullanmaları durumunda ise 562 lira ödemeli kredi kullandırmaktadır.

Bu yazı Garanti Bankası kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Garanti Bankası Bayram Kredisi Kampanyası 2016 için 5 cevap

 1. Mithat der ki:

  15.000 TL ye kadar kredi imkanı sağlaması oldukça güzel yine Garanti bankasını bu senede başarıya imza atıcak.

 2. Muhammed der ki:

  36 Ay vade imkanı vermesi ve faiz oranlarının düşük olması çok iyi bu yüzden kredimi bu sene Garanti bankasından kullanacağım.

 3. Muammer der ki:

  Faiz oranları yine çok iyi ve bu seneki tercihlerimiz arasında ilk sırada yer almakta.

 4. Muharrem der ki:

  Bahar kredisinden sonrasında bayram kredisinin de faizlerinin düşük olması çok iyi.

 5. Murat der ki:

  Kredi kullanacağınızda kbb puanınız yüksekse eğer bu kampanyadan mutlaka yararlanmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir