Garanti Bankası e-Vadeli Hesap Kampanyası

Bankalarda hesabı olan herkes eğer birikim yapacaksa bu hesabı değerlendirmeyi düşünür. Duran parasının değerlenmesini isteyen herkes için her banka farklı birikim seçenekleri sunuyor. Bunlarda biri ülkemizin prestijli bankalarından olan Garanti Bankası…

Garanti Bankası birikimini daha da değerlendirmek isteyen herkesin ilgisini çekecek yeni bir kampanya düzenledi ve yeni ürünü olan e-Vadeli Hesabı internet yoluyla duyurdu. e-Vadeli Hesap İnternet Şubesi ve Cep Şubesi’nden kolaylıkla açabileceğiniz bir vadeli mevduat hesabı. e-Vadeli Hesap Kampanyasını müşterilerinin hizmetine sunan Garanti Bankası’nın bu hizmeti kapsamında paranıza değer katmanın en kolay yolu olan *%11,50 kampanya faizi sunuluyor.

Garanti Bankası’nın sunduğu e-Vadeli Hesap ile aynı gün değerlenmeye başlayan, para çekseniz bile vadesi bozulmayan e-Vadeli hesap kampanya faizleri ile daha da fazla kazandırıyor. Duran paranızın değerlenmesini istiyorsanız siz de Garanti Bankası Internet veya Cep Şubesi’nden e-Vadeli hesap açın size uygun kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

e-Vadeli hesapta daima yüksek faiz var. Farklı vade ve tutarlarda açabileceğiniz e-Vadeli hesap ile mevduat hesabınız için her zaman tabela faiz oranlarının üzerinde faizlerden faydalanabilirsiniz.

Bu yazı Bankalar, Garanti Bankası kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir