Garanti Bankası Garanti Ticari Kart Kampanyası

Lider banka kuruluşlarından olan Garanti Bankası kampanyalarını sürekli güncelleyerek müşteri memnuniyetini zirvede tutmayı başarıyor. Köklü bir geçmişi olan Garanti Bankası yeni fırsatlarını internet aracılığıyla müşterileriyle paylaşmaya devam ediyor. Garanti Bankası son olarak Garanti Toptancı işyerlerinde geçerli olacak ve Garanti Ticari Kartlarınız ile yararlanabileceğiniz yeni bir kampanyaya imza attı.

Garanti Bankası’nın bu kampanyası dahilinde anlaşmalı Garanti Toptancı İşyerlerinde sadece Garanti Ticari Kartlar’a özel +3 taksit fırsatı sunuluyor. Kampanyadan faydalanarak 31 Mart 2016’ya kadar anlaşmalı Garanti Toptancı işyerlerinde Garanti Ticari Kartlarınız ile yapacağınız peşin harcamalarınızı 4 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Kampanya detaylarına göre, 31 Mart 2016’ya kadar anlaşmalı Garanti Toptancı işyerlerinde Bonus Business, Miles&Smiles Business ve American Express Business ile yapacağınız tek çekim harcamalarınızı +3 taksit seçeneği ile 4 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Tek çekime +3 taksit kampanyası Bizim Toptan Mağazaları, Ülker Distribütörleri ve Ülker Eksper ve Distribütörlerinde geçerli.

Bu yazı Garanti Bankası kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Garanti Bankası Garanti Ticari Kart Kampanyası için 3 cevap

  1. Hakan der ki:

    Bankaların bu yöndeki çalışmaları oldukça değerli çünkü normal kartlardan çok farklı.

  2. Haldun der ki:

    Bankaların genel çalışması artık bu yönde Ticari kartlar artık normal kartlarda verilmeyen Telefon alırken taksit imkanını bile sağlamakta.

  3. Halil der ki:

    Ticari kartlar sayesinde oldukça düşük faiz oranlarında taksitlendirme seçenekleri sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir