Garanti Bankası İlk Kredim Kampanyası

Üst üste gelen ve nakit sıkıntısının yaşandığı anda en uygun çözüm kredi kullanmak… Her bankanın kendi içerisinde bir kredi sistemi var ve ihtiyaç sahipleri kendilerine en uygun kredi türünü belirleyerek uygun koşullarda kullanabiliyorlar.Ülkemizin sektöründe lider bankalarından Garanti Bankası ilk kez kredi kullanacak olan müşterilerini de düşünerek onlara özel yeni bir kredi fırsat sunuyor. Yeni kredi kampanyasını internet aracılığıyla duyuran Garanti Bankası ilk kez kredi kullanmak isteyenlere yönelik özel indirim fırsatı yarattı.

Garanti Bankası müşterilerine fırsat üstüne fırsat sunarak işlerini kolaylaştırıyor. Kredi almak için Garanti’ye gelin, ilk kredinize özel indirim fırsatını kaçırmayın.Gelir belgesiz ve ikametgahsız başvurabileceğiniz 100.000 TL’ye ve 36 aya varan vadeli kredi seçeneklerinden faydalanmak için tek yapmanız gereken nüfus cüzdanınız ile birlikte size en yakın Garanti Şubesi’ne uğramak!

Garanti Bankası İlk Kredim Kampanyasından internet üzerinden de faydalanabilirsiniz. Garanti Bankası İlk Kredim Kampanyası’na internet üzerinden başvuru yaparak kredi kullanmak için İnternet Şubesi Başvurular menüsü Kredi adımı Destek Kredisi seçeneğinden başvurmanız yeterli.

Bu yazı Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları, Krediler kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir