Garanti Bankası Kadın Girişimci Destek Kredisi

Ekonomimize katkıda bulunan değerli kadınlarımıza destek olmak adına bir çok banka kredi ürünü sunuyor. Türkiye’nin en prestijli bankalarından olan Garanti Bankası da girişimciler için gerekli olan finansmanı sağlamak adına yeni çözümler üretiyor.

Garanti KOBİ Bankacılığında size özel Kadın Girişimci Destek Paketinden yararlanarak nakit akışınıza uygun olarak üretim kapasitenizi ya da hizmet kalitenizi arttırmanız mümkün. Kadın Girişimci Destek Paketi’nden yararlanmaya başlamak ve paketin size sağladığı avantajlar ile işinizi büyütebilme imkanı için tek yapmanız gereken size en yakın Garanti Bankası şubesine uğramak.

Kadın Girişimci Destek Kredisi firmanızın her türlü ihtiyacına yönelik olarak, 60 aya varan vadelerle sunulan özel bir ürün. Peki Tam Destek Paketinde Neler Var? Hemen açıklayalım.

Tam Destek Paketinde, işyeri kredisi, oto kredisi ve nakit krediler yer alıyor. İşyeri kredisi kapsamında kredi kullandığınızda yeni işyeri alımlarında 96 ay vadeye kadar TL veya dövize endeksli olarak kullanabileceğiniz işyeri kredisi ile üretim yaptığınız tesisiniz kiralık değil, size ait olabilir.

Paket kapsamında oto kredisi ürünü dahilinde 60 aya varan vadelerle TL veya dövize endeksli olarak kullanabileceğiniz oto kredisi ile işyeriniz için en uygun otomobili daha kolay alabilirsiniz. Nakit krediler ile de üretim süresi boyunca, işletme sermayesi ihtiyacınıza yönelik olarak kısa vadeli rotatif, spot ya da taksitli kredi imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bu yazı Garanti Bankası, Kobi, Kredi Kampanyaları kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir