Garanti Bankası KOBİ Easy Card Kampanyası

Küçük ve orta boy işletmelerin ve şahıs firmalarının nakit sıkıntısı çekmeden faaliyetlerine devam edebilmeleri için bankalar birbiri ardına fırsat sunmaya devam ediyor. KOBİ’lere en büyük desteklerden biri ise ülkemizin en prestijli bankalarından olan Garanti Bankası’ndan geliyor.

Garanti Bankası KOBi’lerin yaşadığı mali problemleri daha kolay çözümleyebilmek adına KOBİ’ler için yepyeni bir şirket kartı olan Easy’yi üretti. Şimdi işletmelerin en çok harcama yaptıkları sektörlerde indirim ve başka kolaylıklar sunan Easy Card’ın sunduğu avantajlara geçelim:

Easy, kart sahiplerine erken ödemeye %1 indirim, 20 güne kadar geri ödeme imkanı ve uygun oranlarla kredilendirme imkanı sunarken sektörel ihtiyaçlarınıza yönelik çeşitli fırsatlardan da faydalanmanıza olanak tanıyor. Easy ile ekstreniz kesildikten sonra dönem borcunuzun asgari ödemesini yapmanız halinde bir sonraki ekstrenizde ödediğiniz tutar üzerinden %1 indirim alıyorsunuz. Borcunuzun tamamını ödediğiniz takdirde ise herhangi bir faize tabi tutulmuyorsunuz.

KOBİ’lere özel olarak tasarlanan Easy kart ile birlikte nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabileceğiniz size özel faiz ücretlerinden yararlanma olanağına sahip oluyorsunuz. Ayrıca Easy Card’ın öde ve geç özelliği sayesinde Trink logosu gördüğünüz tüm noktalarda 35 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirmeniz mümkün.

Bu yazı Garanti Bankası, Kobi kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir