Garanti Bankası Konut Kredisi Kampanyası ve Faiz Oranları

Düşen kredi faiz oranları ile beraber konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak pek çok kişi için bir hayal olmaktan çıkarak bir gerçeğe dönüşürken en çok konut kredisi kullandıran bankalardan biri olan Garanti Bankası konut kredisi kampanyaları ile adından söz ettirmeye devam etmektedir. Garanti Bankası konut kredisi faiz oranları ile bugün en düşük konut kredisi faiz oranı sunan bankalar arasında ilk sıralarda yer almayı başarırken aynı zamanında tamamına konut kredisi ve dosya masrafsız konut kredisi gibi farklı seçenekler de sunmaktadır.

Garanti Bankası Konut Kredisi Başvurusu 

Garanti Bankası konut kredisi başvurusu için farklı yöntemler sunulmakla beraber bunlar arasında en uygun olanı hiç şüphesiz şubeden kredi başvuru formu doldurmaktır. Çünkü şubelerde görevli olan mortgage uzmanları kredi başvuru formu doldurmadan önce sizinle beraber genel bir değerlendirmede bulunarak hem en uygun konut kredisi paketini belirlemenize hem de ne kadar konut kredisi kullanabilirim sorusunun yanıtına ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Garanti Bankası Konut Kredisi Hesaplama 

Konut kredisi hesaplama işlemlerinizi Garanti Bankası internet sitesi üzerinden yapabileceğiniz gibi aynı zamanda Garanti Bankası şubeleri üzerinden de kullanacağınız kredi için ödemeniz gereken aylık taksit tutarını öğrenmeniz mümkündür.

Garanti Bankası Konut Kredisi 2016

Konut kredisi faiz oranları 2016 yılında yükseliş eğiliminde olsa da yine de hala faiz oranları kredi kullanılabilir seviyede kabul edilmekte olup kredi notu sorgulaması yaparak not ortalamasına ve aylık gelirine oranlı kredi başvurusunda bulunan kişilerin kredi onayı almaları mümkündür.

Bu yazı Garanti Bankası, Konut Kredisi kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir