Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı kullandırmak konusunda özellikle son yıllarda tüm bankalar olumlu anlamda adımlar atmaktadır. Kişilere kredi kartı kullanımı konusunda yoğun teşvikler yapılmış ve kişiler de bu anlamda kredi kartlarına yoğun talep göstermişlerdir. Elbette doğru bir kullanım sonucu, kredi kartlarının çok faydalı bir araç olduğunu söyleyebiliriz.

Garanti Bankası, avantajlı kredi kartı kullandıran bankalardan birisidir. Bu kredi kartlarının en büyük avantajı ise, her bütçeye uygun bir kart çeşidi sunulabilmesidir. Gelir durumunuz ne olursa olsun, Garanti Bankası üzerinden bir kredi kartı edinebilmeniz artık mümkün hale gelmiştir.

Nasıl Başvururum?

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapabilmek için sizlere birçok farklı yol sunmaktadır. Öncelikle talep ettiğiniz kart limitinin yüksek olmasını istiyorsanız, başvurularınızı direkt olarak şubeden yapmanız daha doğru olacaktır. Zira yüksek limitli kredi kartları için öncelikle bankaya bir gelir beyanı yapılması gerekmektedir. Kredi kartlarının limiti de, gelir durumunuza göre ayarlanmaktadır. Bu aşamada gelir durumu düşük olan kişilerin de kredi kartlarından yararlanabileceğini söyleyebilmek mümkündür. Aylık 500 ile 700 TL arası bir limitle, bankadan düşük bütçeyle de kredi kartı alabilmek mümkündür.

Kredi kartlarına internet bankacılığı üzerinden ya da Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri aracılığı ile telefondan da başvuru yapabilmeniz mümkündür. Bunun haricinde Garanti Bankası’nın kredi kartları ve diğer ürünlerin tanıtımı için görevlendirdiği bazı servis görevlileri vardır. Bu kişiler belirli noktalarda kredi kartlarını müşterilerine kendileri iletmektedir. Bu yolla da kredi kartlarını edinebilmeniz mümkündür.

Garanti Bankası; Bonus Card, American Express Card, Flexi Card, Miles & Smiles Card gibi farklı tiplerde kredi kartlarını müşterilerine sunmaktadır. Bu kartların içerik ve seçeneklerine internet yoluyla ya da direkt olarak şube yoluyla ulaşabilir ve kendinize uygun olan kartı seçebilirsiniz.

Bu yazı Garanti Bankası kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir