Garanti Bankası Madame Coco Kampanyası

Garanti Bankası hayatımızı kolaylaştıracak yüzümüzü güldürecek kampanyalarına sürekli yenilerini ekliyor. Garanti Bankası şimdi de Garanti Link kullanıcılarına özel yeni bir kampanya ile karşımızda. Garanti Bankası internet aracılığı ile duyurduğu yeni kampanyasını ev tekstilinde öncü markalardan olan Madame Coco ile yapıyor.

Yapılan kampanya kapsamında Garanti Bankası müşterileri Madame Coco mağazaları veya www.madamecoco.com ‘dan yapacakları 100 TL ve üzeri ilk iki harcamasında 10’ar TL Madame Coco bonus kazanıyor. Kampanyaya katılım sağlamak ve bonus kazanmak için Garanti Bankası müşterilerinin Madame Coco Bonus Kampanyası kapsamında, sosyal medya hesaplarını Link’lemiş olmaları gerekiyor.

Sosyal medya hesaplarınızı Garanti Link Facebook uygulaması veya Garanti Link web sayfası üzerinden yalnızca cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu girerek Link’lemeniz mümkün. Hesaplarını daha önce Link’lemiş olan kullanıcılar www.garanti.com.tr/garantilink adresinden, Garanti Link Facebook uygulaması üzerinden ya da Twitter’da #garantilinkmadamecoco hashtag’ini kullanarak kampanyaya katılabiliyor.

Madame Coco mağazaları veya www.madamecoco.com’dan yapılacak 100 TL ve üzeri ilk iki harcamasında geçerli olacak kampanya 4 Şubat 2016 tarihinde son bulacak. Kazanılan bonuslar 11 Şubat 2016 tarihinden itibaren sadece Madame Coco mağazalarından yapılacak alışverişlerde kullanılabiliyor.

Bu yazı Garanti Bankası kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir