Garanti Bankası Mizu.com Kampanyası

Türkiye’nin sevilen bankalarından Garanti Bankası kampanyalarını sürekli güncelleyerek yüz güldürmeye devam ediyor. İnternetten alışverişin bir günlük hayat rutini haline geldiği günümüzde Garanti Bankası’nın yaptığı yeni kampanya ile tüm internetten alışveriş yapanların yüzü ve cebi gülecek.

Yeni kampanyasını internet mağazacılığının tanınan markalarından Mizu ile gerçekleştiren Garanti Bankası kampanyaya dair detayları internet adresi üzerinden müşterileri ile paylaştı. Garanti Link kullanıcılarına özel Mizu.com kampanyası 5 Şubat – 7 Mart 2016 tarihleri arasında geçerli olacak.

Garanti Bankası Mizu.com Kampanyası kapsamında sosyal medya hesaplarını Link’lemiş olan ve kampanya tarihleri arasında kampanyaya katılan kullanıcılar, Mizu.com’dan tek seferde yapacakları ilk 200 TL ve üzeri tek çekim harcamalarında %15 bonus kazanacak. Sosyal medya hesaplarınızı Garanti Link Facebook uygulaması veya Garanti Link web sayfası üzerinden yalnızca cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu girerek Link’leyebilirsiniz. Hesaplarını daha önce Link’lemiş olan kullanıcılar www.garanti.com.tr/garantilink adresinden, Garanti Link Facebook uygulaması üzerinden ya da Twitter’da #garantilinkmizu hashtag’ini kullanarak kampanyaya katılabilecekler.

Bu yazı Bankalar, Garanti Bankası kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Garanti Bankası Mizu.com Kampanyası için 4 cevap

 1. Ali İhsan der ki:

  Garanti bankası bir çok kampanya yapmaktadır ve diğer bankalara göre bonus özellikleri diğerlerinden çok daha fazladır.

 2. Büşra der ki:

  Mizu ile olan anlaşmasında vermiş olduğu %15 bonus çok iyi ve iyi rakamlardır. 200 TL lik alışverişlerin hepsinde %15 oranında bonus insanların ilgisini çekiyor.

 3. Burak der ki:

  Bankaların bu tarz kampanyaları insanların çok ilgisini çekmekte firmalarla anlaşmalar sağlanarak müşterilerinin kazanmasını sağlaması insanların daha fazla ilgilisini çekiyor.

 4. Bülent der ki:

  Garanti bankası bir çok konuda müşterilerine imkan sağlamakta ve destekleri ile bonuslar vermektedir. Firmaların tanıtımı ve bonus özelliklerini her zaman kullanabilir olmak gayet başarılıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir