Garanti Bankası Şubesiz Kredi Kampanyası

Kredi kullanmak istiyorsunuz ancak prosedürler kafanızı mı karıştırıyor? Artık kafanız karışmayacak! Garanti Bankası, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri üretmeye devam ediyor. Şimdi Garanti Bankası’ndan kredi kullanmak eskisinden de kolay.

İhtiyaç kredinizi Garanti Bankası’ndan kullanacaksanız şubeye gitmek zorunda değilsiniz. hemen ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanında yaptığınız ihtiyaç kredisi başvurularınızın takibini İnternet Şubesi üzerinden yapabilir, başvurunuzu devam ettirerek kredi tutarınızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

İstediğiniz takdirde, kredi risk durumunuzu da İnternet Şubesi’nden Başvuru menüsü KKB Raporları adımı Risk Raporu seçeneğinden öğrenebilirsiniz. Garanti Bankası’nın yeni kredisini 100.000 TL’ye kadar kullanıp ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilirsiniz.

36 aya varan vade imkanı ile rahatça geri ödeyeceğiniz ihtiyaç kredinizi isterseniz şubeden de kullanabilirsiniz. Bunun ise nüfus cüzdanı ile başvuru internet şubesi kullanıcıları için geçerli. Garanti Bankası e-kredi’ye internet üzerinden başvurmak için İnternet Şubesi Başvurular menüsü Kredi adımı Destek Kredisi seçeneğinden kredi başvurusunda bulunabilir, değerlendirme sonucunuzu anında öğrenebilirsiniz. Krediniz onaylandığı takdirde şubeye gitmenize gerek kalmadan hesabınıza aktarılacaktır.

Bu yazı Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Garanti Bankası Şubesiz Kredi Kampanyası için 3 cevap

  1. Ömür der ki:

    36 Aya kadar vade imkanı sağlaması ve 100K kadar bir rakama ulaşması oldukça iyi bir imkandır.

  2. Caner der ki:

    Kredi notunuza göre bu imkanı vermesi oldukça iyi. Kredi puanınız eğer düzgün değilse ve siciliniz bozuk ise bu konuda çalışmalar yapmanız gerekiyor.

  3. Peri der ki:

    Sicili bozuk insanların bu krediden yararlanabilmesi için öncelikle sicillerini düzeltmesi gerekiyor. Böyle büyük kampanyalar kolay kolay günümüzde denk gelmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir