Garanti Bankası Yarıyıl Tatiline Özel Kredi Kampanyası

Ülkemizin lider bankalarından Garanti Bankası, yarı yıl tatilinde de müşterilerini düşünüyor ve ihtiyaçlarını zorlanmadan giderebilmeleri için yeni bir kredi fırsatı sunuyor. Garanti Bankası internet üzerinden Yarıyıl Tatiline Özel Kredi Kampanyasını müşterileri ile paylaştı. Tüm ihtiyaçlarınız için Yarıyıl Tatiline Özel İhtiyaç Kredisi’ne hemen başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.

Garanti Bankası Yarıyıl Tatiline Özel Kredi Kampanyası’na nasıl başvurabilirim?

Garanti Bankası İnternet Şubesi kullanıcısıysanız, İnternet Şubesi aracılığıyla, Başvurular menüsü Kredi adımı Destek Kredisi seçeneğinden hemen ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir, herhangi bir kanaldan başlattığınız başvurunuzu tamamlayabilir, şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında maksimum 36 ay vadelerle ve şubelerden 100.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Garanti Bankası’nın kredi kampanyalarından haberdar olmak için sık sık bankanın internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Bu yazı Garanti Bankası, Kredi Kampanyaları kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir