Güncel Memura Kredi Kampanyaları 2016

Devlet memurlarına özel kredi düzenleyen pek çok banka bulunmakta olup bu bankaların ortak düşüncesi ödemede zorluk yaşamayacak olan memurlara kredi kullandırarak garanti para kazanmaktır. Bankalar kullandırdıkları kredilerde en büyük korkuları batık kredi olarak ta bilinen ödenmeyen krediler olup devlet memuru olan kişilerin bu konuda daha az sorun yaşayacakları düşüncesi bankaları memurlara özel kredi kampanyaları düzenlemeye itmektedir.

Güncel memura kredi kampanyaları 2016 yılında da sürdürülmeye devam etmekte olup bunlar arasında en öne çıkanı Vakıfbank memura kredi kampanyası olarak kabul edilmektedir. Tamamen devlet memurları için özel olarak düzenlenen kredi kampanyası kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan herkes daha düşük kredi faiz oranları üzerinden kredi kullanma avantajı elde etmektedir. Çalışanların yanı sıra yine kamu emeklileri de kredi kampanyasından yararlanabilmektedir.

Vakıfbank kamu personeline özel kredi paketinde 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi sınırı uygulanmakta olup kredi faiz oranı olarak ise yüzde 1,29 faiz oranı sunulmaktadır. Vakıfbank kredi dosya masrafı ödemek istemeyen devlet memurları içinde dosya masrafsız kredi seçeneği sunmakta olup bu durumda uygulanan Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.35 seviyesine çekilmektedir.

Bu yazı Bankalar kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir