Halkbank Arazi Satış Kredisi Kampanyası

Ülkemizin prestijli bankalarından Halkbank yıllardır sunduğu fırsatlara yenilerini ekleyerek müşterilerini şaşırtmaya devam ediyor. Hayatın her alanında sunduğu fırsatlar ile müşterilerinin yüzünü güldüren Halkbank yeni kampanyasını internet üzerinden paylaştı.

Halkbank’ın web sitesi aracılığıyla müşterilerine duyurduğu arazi satış kredisi kampanyasına göre 2/B Peşin Satış Kredisi ile hak sahibi olduğunuz 2/B arazinizi satın alabilirsiniz. böylelikle %20 ilave peşin ödeme indiriminden yararlanarak arazinizi rayiç bedel üzerinden %60’a varan oranlarda indirimli satın almış olursunuz.

Kampanya detaylarından biraz daha bahsedecek olursak: kampanyaya katılmanız durumunda cazip faiz oranı, 120 aya varan vadelerle bütçenize uygun aylık eşit taksitli, ara ödemeli, artan/azalan taksitli ödeme planı ve 6 aya varan ödemesiz dönem opsiyonundan da faydanabilirsiniz.

Halkbank Arazi Satış Kredisi Kampanyası dahilinde hak sahiplerine satış bedelinin tamamını peşin ödemeleri halinde %20, en az yarısını peşin ödemeleri halinde ise %10 ek indirim yapılıyor. Bu kampanyadan faydalanmak için gerekli belgeler ile en yakın Halkbank Şubesine başvurmanız yeterli.

Bu yazı Halkbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir