Halkbank Bordro24 İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ve müşterilerinin yüzünü güldüren kampanyaları ile çıtasını sürekli yukarı taşıyan Halkbank kampanyalarını güncellemeye devam ediyor. Halkbank sürekli birbirinin üzerine eklediği kampanyaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarını daha kolay gidermelerini sağlıyor.

Halkbank maaş ödemesini Halkbank üzerinden alan müşterilerine özel yeni bir kampanya düzenledi. Yeni kampanyasını müşterileri ile paylaşan Halkbank, bu kampanyası ile maaşını Halkbank bünyesinden alan müşterilerine kaçırılmaz bir fırsat sunuyor.

Maaşını Halkbank’tan alan çalışanlara özel fırsatların sunulduğu Kredi Bordro24 İhtiyaç Kredisisi kampanyası dahilinde, ister masrafsız, ister uygun faizli kredi kullanarak bütçenizi zorlamadan kredinizi kolayca geri ödeyebilirsiniz.

Kredi Bordro24 İhtiyaç Kredisi’ne başvurmak çok kolay. Kredi Bordro24 İhtiyaç Kredisi’ne hemen başvurmak için aralarında boşluk bırakıp “B24, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderebilirsiniz. Kredi Bordro24 İhtiyaç Kredisi’ne dilerseniz tüm Halkbank şubelerinden, halkbank.com.tr’den, Halkbank İnternet Şubesi’nden veya Halkbank Dialog’tan da başvurabilirsiniz.

Bu yazı Halkbank, İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir