Halkbank Döviz Mevduat Kampanyası

Yatırım denildiğinde akla ilk gelen seçeneklerden döviz birikiminizi en iyi değerlendirmeniz için Halkbank’ın size güzel bir sürprizi var. Peki yatırımızın vadeli mevduat hesabında değerlenmesini ister misiniz? Ülkemizin lider bankalarından Halkbank, döviz yatırımı yapmak isteyen müşterilerini düşünüyor ve Dönüşümlü Mevduat Hesabı ürününü müşterilerine sunuyor.

Halkbank’ın ürünü olan döviz mevduat kampanyası yatırımlarınızı vadeli mevduatta değerlendirirken TL/USD/EUR döviz cinsleri arasında alım/satım yaparak piyasadaki değişikliklere göre parite fırsatlarından faydalanmanızı sağlayacak bir mevduat hesabı türü.

Halkbank Döviz Mevduat Hesabı ile neler yapılabilir? Dönüşümlü Mevduat Hesabı ile Yurtiçi ve Kıbrıs Şubelerinde TL/USD/EUR para birimlerinden biri ile hesap açabilir ve minimum 32 gün, maksimum 65 gün vade aralığında hesap açtırabilirsiniz. Ayrıca belirlediğiniz vade içerisinde dilediğiniz sayıda 3 para birimi arasında faiz kaybı yaşamadan geçiş yapmanız mümkün. 3 Para birimi arasındaki geçiş işlemlerinizde bakiyenin tamamını ve ya bir kısmını kullanabileceğiniz Dönüşümlü Mevduat Hesabı kapsamında uygulama vadesi sonuna kadar hesabın o günkü gün sonu bakiyesi üzerinden 1 günlük basit faiz yöntemi ile faizler biriktirilerek hesaplanıyor ve biriken dönem faiz ödemeleri, TL/USD/EUR para biriminden vadesiz mevduat hesabınıza aktarılıyor.

Bu yazı Halkbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir