Halkbank Düşük Taksitli Kış Kredisi Kampanyası

Kış aylarının diğer mevsimlere göre daha masraflı geçtiği bir gerçek. Kabaran faturalar bütçeyi zorlayıcı hal alabiliyor. Bu kış günlerinde bankalar da müşterilerini düşünerek, içinizi ısıtacak kampanyalar düzenliyor. Bu bankalardan biri de ülkemizin prestijli bankalarından olan Halkbank.

Her ihtiyaca en uygun çözümleri müşterileri için üreten Halkbank, kış aylarında da müşterilerini unutmuyor ve Kış Kredisi ile nakit ihtiyaçlarına yönelik en makul ödeme koşullarına sahip yeni bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Halkbank’ın güncel kampanyası olan Halkbank Kış Kredisi ile düşük faizli, 364 TL taksitli ödemelerini cebinizi yakmayacak, içinizi ısıtacak. Üstelik krediniz isterseniz serbest ödemeli ister artan veya azalan taksitli, dilerseniz ilk taksiti iki ay ertelemeli olarak sunularak daha kolay ödeme yapabilmenizi sağlıyor.

Kış aylarınızda size destek olacak Halk Bank Kış Kredisi’ne başvuru yapmak için aralarında boşluk bırakıp “KREDI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS göndermeniz yeterli. Dilerseniz tüm Halk Bank şubelerinden, halkbank.com.tr’den, Halkbank İnternet Şubesi’nden veya Halkbank Dialog’tan da başvurabilirsiniz.

Bu yazı Halkbank, İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları, Krediler kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir