Halkbank İnşaat Destek Kredisi Kampanyası

Ev sahibi olmak herkesin hayalidir. Geçmişte nakit birikimi olmayanların ev alması neredeyse imkansızken günümüzde hiç nakiti olmayan insanların dahi bankaların sunduğu kolaylıklardan faydalanarak ev hayalini gerçeğe dönüştürmesi mümkün. Bankaların birbiri ardına sunduğu cazip kredi ürünleri ile istediğiniz eve beklemeden sahip olabilirsiniz.

Kiracı olmaktan kurtulmak isteyenler için Halkbank’ın güzel bir haberi var. Halkbank son derece uzmanlaşmış ve tecrübeli bir ekiple, konut sahibi olmak isteyen müşterilerine, konut üreticisi ve satıcısı konumundaki kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunuyor. Eğer evinizi satın almak yerine bizzat yaptırmak istiyorsanız Halkbank’ın sunduğu sürpriz tam size göre…

Yıllardır hayalini kurduğunuz evi “kendim yaparım veya yaptırırım” diyorsanız Halkbank her konuda olduğu gibibu konuda da destek olmak için yanınızda. İnşaatınızı yaparken zorlanmamak için, Halkbank’tan destek kredisi alın, yeni evinizde güle güle oturun.

Halkbank İnşaatınıza Destek Kredisi, krediyi kullanmak isteyen müşterinin kendi adına kayıtlı arsası üzerine yaptırmak üzere kullanabileceği inşaatlarının finansmanına yönelik olarak, belirli vade ve koşullarda geri ödenmek üzere gerçek kişilere kullandırılan kredileri kapsıyor. Maksimum kredi vadesi 72 ay olan inşaatınıza Destek Kredisine başvuru için www.halkbankevim.com.tr veya en yakın Halkbank Şubesi’ne uğramanız yeterli.

Bu yazı Halkbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir