Halkbank Taşıt Kredisi Kampanyası

Size en uygun krediyi bulmanız zaman alsa da bankalar birbiri ardına kampanya düzenleyerek seçim yapmanızda hayli kolaylık sunuyor. Bir kolaylık da Türkiye’nin öncü bankalarından olan Halkbank’tan geliyor. Halkbank bu yıl otomobil sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürecek. Halkbank’ın sunduğu Yeni Yıla Özel 0 Km Otomobil Kredisi, tüm Halkbank şubelerinde sizi bekliyor.

İster yeni olsun, ister ikinci el, hayalinizdeki arabayı almak şimdi Halkbank ile çok kolay! 48 ay vadeye kadar taşıt kredisi fırsatları cazip faiz oranlarıyla Halkbank’ta sizleri bekliyor. Üstelik kaskoyu Halkbank aracılığıyla yaptıran müşteriler için indirimli faiz oranı fırsatı da sunuluyor.

Halkbank Taşıt Kredisi Kampanyası ayrıntılarına göre, kredi tutarının taşıtın değerine oranı; taşıtın nihai fatura tutarı 50 bin TL’ye kadar olanlarda %70, 50 bin TL ve üzeri olanlarda 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50 bin TL nin üstünde olan kısmı için %50 olarak uygulanıyor. 2.el taşıt kredisinde ise 5 yaşına kadar araçlar için kasko değeri esas alınıyor.

Kredi imkanından yararlanmak için gerekli belgeler ile hemen bir Halkbank Şubesi’ne uğrayın. Dilerseniz artan taksitli veya azalan taksitli ödeme planı seçenekleriyle kredi taksitlerinizi gelirinize uygun olarak belirleyebilir veya ilk taksitinizi 2 ay erteleyebilirsiniz.

Bu yazı Halkbank, Kredi Kampanyaları, Taşıt Kredisi kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir