Halkbank Yeni Konut Finansmanı Kampanyası

Herkesin ortak hayali bir ev sahibi olmaktır, ancak günümüz koşullarında ve hızla yükselen ev fiyatları karşısında bu mümkün olmayabiliyor. Bu durumda banka kredileri birincil tercih nedeni oluyor. Bankalar da müşterilerinin bu beklentilerine cevap verecek en uygun kredi ürünlerini sunarak ev hayali olan herkesin yüzünü güldürüyor.

Ülkemizin sektöründe lider bankalarından Halkbank, ev sahibi olmak isteyen herkesi sevindirecek yeni bir kampanyaya imza attı. Uzmanlaşmış ve tecrübeli bir ekiple, konut sahibi olmak isteyen müşterilerine, konut üreticisi ve satıcısı konumundaki kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üreten Halkbank Yeni Konut Finansmanı Sistemini internet üzerinden paylaştı. Peki Yeni Konut Finansmanı Sistemi nedir? Hemen açıklayalım…

Yeni Konut Finansmanı Sistemi, genel olarak konut sahibi olmak isteyenlere, konut üzerinden tesis edilecek ipotek karşılığında uzun vadeli konut kredilerinin kullanılmasına dayanan ve tüketicilerin konut edinmelerini kolaylaştıran bir sistemi.

Siz de kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız hemen bir Halkbank Şubesi’ne uğrayın ve müşteri İlişkileri Yetkilinizden konut finansmanı kredisi ile ilgili size özel avantajları öğrenin.

Bu yazı Halkbank, Konut Kredisi kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir