HSBC Advance Kredili Mevduat Hesabı Kampanyası

Hesabımızda yeterli nakitimizin kalmaması gibi kötü bir durumla karşı karşıya gelmemek için bankalar yeni çözüm yöntemi üretiyor. Bunlardan en çok tercih edileni kredili mevduat hesapları. Her banka farklı ödeme ve fırsatlar içeren kredili mevduat ürünlerini müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Dünyanın önde gelen bankalarından HSBC de kendi ürünü olan Advance ile müşterileri için yeni bir kredili mevduat ürünü ortaya koydu. Siz de vadesiz hesabınızdan aylık toplam 500 TL ve üzerinde 1’i fatura olmak üzere 3 adet otomatik ödeme talimatı verin, HSBC Advance’in tüm ayrıcalıklarıyla hemen tanışın. Her ayın ilk 7 günü 5.000 TL’ye kadar bedava Kredili Mevduat Hesabı Advance müşterileri için özel olarak sunuluyor. Peki bunun için ne yapmak gerekiyor? Hemen açıklayalım…

HSBC Advance müşterisi olmak için vadesiz hesaptan 1’i otomatik fatura talimatı olmak üzere en az 3 düzenli ödeme talimatı verilmesi gerekiyor ve HSBC Advance avantajlarından faydalanabilmek için, talimatların aylık toplam en az 500 TL olarak ödenmesi yeterli. Talimatları ödenen HSBC Advance müşterileri Modern Hesap’taki bakiyelerine sürekli hoş geldin faizi kazanıyor.

Bu yazı Hsbc kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

HSBC Advance Kredili Mevduat Hesabı Kampanyası için 8 cevap

 1. Canan der ki:

  Her ayın ilk 7 günü 5.000 TL’ye kadar bedava Kredili Mevduat Hesabı Advance müşterilerine sunmaları çok iyi.

 2. Cem der ki:

  Kredili mevzuat hesapları insanların birikim yapmaları için güzel ve faydalı bir imkan.

 3. Deniz der ki:

  Gerekli belgelerle kredili mevduat hesabı açımı oldukça kolay ve hsbc bankası bu konuda müşterilerine oldukça yardımcı olmakta.

 4. Lebib der ki:

  Kredili mevzuat hesaplarında genellikle acil durumlarda para çekememek çok kötü Hsbc bu konuda hizmeti oldukça başarılı.

 5. Mahfi der ki:

  Bankalar arasında bu konuda en başarılı HSBC bankasıdır. Bunun sebebi istediğinizde parayı çekip 40 Gün içinde geri yatırmanız gerekiyor.

 6. Mahfuz der ki:

  Kredili mevzuat hesaplarında genellikle para çekilmez fakat Hsbc bu konuda müşterilerine bu imkanı sağlamaktadır.

 7. Mahir der ki:

  Mevzuat hesapları oldukça fazla imkan sağlamazken HSBC bankası bir çok imkan sağlamaktadır.

 8. Mahmut der ki:

  Mevzuat hesaplarında genellikle sorun yaşanmaktadır bu konuda hiç sorun yaşamadığım tek banka.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir