HSBC Advantage ÇatPara Kampanyası

İhtiyaç anında nakitin kalmaması bir çok banka müşterisinin korkulu rüyasıdır. Ancak bankaların sunduğu kredili ek hesaplarla bu sorun ortadan kalkıyor ve korkmanıza gerek kalmıyor. Dünyanın önde gelen bankalarından HSBC, müşterilerinin nakite ihtiyaç duydukları her an yanında olmaya devam ediyor.

Son olarak ÇatPara uygulamasını müşterilerinin hizmetine sunan HSBC’nin bu ürünü ile cebinde nakiti kalmayan hiçkimse artık korkmayacak. ÇatPara ürünü biraz daha açalım: HSBC tarafından kefilsiz ve formalitesiz olarak sunulan ÇatPara kredi kartınızdan uygun faiz oranlarıyla kullanıp, 9 ay vade ile kolayca geri ödeyebileceğiniz bir üründür. Peki ÇatPara nasıl kullanılır? Açıklayalım:

ÇatPara kullanmak için birkaç yol vardır:

HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı üzerinden Kartlar, Avantajlı İşlemler, Çatpara Kredi menü adımlarını takip ederek hesabınıza para aktarabilirsiniz. Bunun dışında 0850 211 0 111’i arayarak da aktarım yapabilirsiniz. Dilerseniz en yakın HSBC ATM’sinden Kredi Kartları/ÇatPara menü adımından kolayca kullabilirsiniz. En az 500 TL en fazla 12.000 TL olarak kullanılabilen ÇatPara 9 ay vade ile sunuluyor.

Bu yazı Hsbc kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir