HSBC NakitPuan Kampanyası

Müşterileri için fırsat üstüne fırsat sunan kampanyalara imza atan HSBC yine bir sürprizle karşımızda. HSBC, “Hayallerinizi gerçekleştirirken sevdiklerinizle birlikte HSBC Advance de yanınızda” sloganıyla hareket ediyor ve kampanyalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Harcadıkça kazandıran kampanyalar, son zamanlarda herkesin ilgisini çekiyor. Siz de hem alışveriş yapmak bir yandan da kazanmak isterseniz HSBC’nin internet sitesi üzerinden duyurduğu yeni kampanyasından faydalanabilirsiniz. HSBC yeni kampanyası kapsamında HSBC Advantage ile alışveriş yapmaları durumunda 50 TL NakitPuan hediye ediyor.

HSBC 50 TL NakitPuan Kampanyası kapsamında 15 Şubat’a kadar HSBC Advantage üye işyerlerinden 3 defa, en az 150 TL’lik taksitli alışveriş yapın, 50 TL NakitPuan kazanın. Kampanyaya katılmak için hemen KATIL yazın, 4477’ye gönderin. Kampanya Koşullarına göre, kampanya, 14 Ocak- 15 Şubat tarihleri arasında HSBC Advantage üye işyerlerinde ve taksitli olarak 3 adet en az 150 TL ve üzeri işlem yapan bireysel müşteriler için geçerli. Kampanyadan yararlanabilmek için 15 Şubat’tan önce “KATIL” yazarak 4477’ye SMS gönderilmesi gerekiyor.

Bu yazı Bankalar, Hsbc kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir