HSBC Pratik Modern Hesap Kampanyası


Dünyanın önde gelen bankalarından HSBC ilklerine bir yenisini daha ekledi. Yeni ve çok avantajlı bir ilki müşterilerinin hizmetine sunan HSBC bir kez daha yüzleri güldürüyor. Yeni ürününü internet üzerinden müşterilerine sunan HSBC yeni uygulaması olan Modern Hesap ile müşterilerine büyük avantaj sunuyor. Size özel hoş geldin faiziyle birlikte sunulan Modern Hesap özellikleri hakkında daha detaylı bilgi verelim:

HSCB Modern Hesap ile neler yapılabilir? HSCB Modern Hesap ile; vade bozdurma derdi olmadan, para çekip yatırabilirsiniz, internet Bankacılığı’ndan ücretsiz EFT/Havale yapabilirsiniz, fatura ve düzenli ödeme talimatı verebilirsiniz, fatura ve düzenli ödemeleriniz öncesi ve sonrasında SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Modern Hesap için sürekli hoş geldin faizi ayrıcalığından yararlanmak için HSBC Advance dünyasına giriş yapmanız yeterli. HSBC Advance’in tüm ayrıcalıklarıyla hemen tanışmak için tek yapmanız gereken vadesiz hesabınızdan aylık toplam 500 TL ve üzerinde 1’i fatura olmak üzere 3 adet otomatik ödeme talimatı vermek.

TL cinsinden açılan Modern Hesap ile bütün günlük nakit yönetimi işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Üstelik hesap açılışı için alt limit de yok. Faiz oranı günlük olarak işleyen Modern Hesap ile hesabınızın faiz getirisi kazanabilmesi için, bakiyenizin belirlediğiniz alt limitin üzerinde olması şartı bulunuyor.

Bu yazı Hsbc kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

HSBC Pratik Modern Hesap Kampanyası için 3 cevap

  1. Canan der ki:

    Hsbc pratik modern hesaplarla ücretsiz olarak eft ve havale yapabilmek çok iyi.

  2. Salih der ki:

    Hsbc’nin yapmış olduğu bu tarz girişim hizmetlerinde bir çok konuyu ücretsiz yapıyor olması insanların oldukça ilgisini çekiyor ve kullanmaya teşvik ediyor.

  3. Hüseyin der ki:

    İnternet bankacılığı sayesinde yapmış olduğumuz otomatik ödeme talimatlarını ve bir çok özelliği ücretsiz olarak kullanabiliyoruz. Böylelikle bankalarda sıra beklememize gerek kalmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir