HSBC Sermayem Cebimde Kredisi Kampanyası

Ticari işletme sahibi olmak ya da işletmesini büyütmek isteyen herkes için ortak sorun sermaye sağlanmasıdır. HSBC her alanda olduğu gibi bu konuda da yanınızda. Artık ticari işletmeniz için kaynak sağlamak zorunda değilsiniz. Eğer ticari işletmenizden elde ettiğiniz kazançlarınızı gayrimenkul yatırımında kullandıysanız ve zaman içerisinde sermaye açığınız oluştuysa Sermayem Cebimde Kredisi tam da derdinize derman olacak bir çözüm sunuyor.

HSBC Sermayem Cebimde Kredisini “10 yıl vade, sermayen cebinde, keyfin yerinde” anlayışı ile siz değerli müşterilerine sunuyor. HSBC Sermayem Cebimde Kredisi gayrimenkule bağlanmış olan sermayenin firmanıza nakit olarak aktarılmasını sağlayacak bu krediyle işletme sermayesi ihtiyacınızı kolayca karşılamanızı sağlıyor.

Sermayem Cebimde kredisi 10 yıla kadar vade imkanı ile sunuluyor ve komisyon alternatifleri, alternatif geri ödeme modelleri ve her yıl 90 gün ödemesiz dönem ile nakit akışınıza uygun geri ödeme avantajı da yer alıyor. Ayrıca düşen faiz oranı uygulaması ile, ilk yıldan itibaren her yıl faiz indirimi ve azalan taksit tutarı da kredi kapsamında sunulan fırsatlar arasında.

Bu yazı Hsbc, Kredi Kampanyaları kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir