HSBC SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dünyanın en büyük bankaları arasında yer alan HSBC Türkiye bankacılık sektöründe de uzun yıllardır hizmet vermekte olan son derece güçlü bir özel bankadır. Sunduğu kredi ve kredi kartı ürünleri ile büyük beğeni toplayan HSBC Bank kredi kampanyaları ile de adından söz ettirmeye devam ediyor.

HSBC Kredi Başvurusu 

Kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri yöntemlerin başında HSBC şubeleri üzerinden başvuruda bulunmak yer alıyor.

Yine HSBC internet şubesi müşterileri de şubeye gitmeden kullanıcı adı ve HSBC internet şifresi ile hesaplarına giriş yaparak krediler bölümünden kredi başvurularını yapabilmektedirler. Bir başka yöntem ise SMS ile kredi başvurusu işleminde bulunmaktır.

HSBC SMS Kredi Başvurusu 

Sadece cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek kredi kullanmak ister misiniz? Yanıtınız evet ise tek yapmanız gereken HSBC SMS kredi numarası olan 4499 numarasına KREDI yazıp yollamak. HSBC SMS kredi başvurusu ile 30 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı hemen giderebilir, kredinizi hemen kullanarak borçlarınızı kapatırken ödemesini ise 36 aya kadar vadelendirebilirsiniz.

Kredi Notu Sorgulama 

Kredi onayı alıp almayacağınız kredi notu ortalaması verilerine göre belirlenmektedir. Başvuruda bulunan kişilerin düşük kredi notu ortalamasına sahip olmaları durumunda kredi reddi almaları daha ağır basarken yüksek kredi notu ortalaması olan kişilerin de maaşlarının yetersiz kalması durumunda kredi başvurusunun reddedilmesi kaçınılmazdır. Bu nedenle kişilerin kredi notu ortalaması ve aylık belgelenebilir gelir tutarlarına orantılı bir şekilde kredi başvuru formu doldurmaları önerilir.

Bu yazı Hsbc kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

HSBC SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? için 5 cevap

 1. Nabi der ki:

  Hsbc sms başvuruları için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Böyle imkanların olması çok iyi.

 2. Naci der ki:

  Hsbc sms başvurusu yaparken dikkat etmemiz gereken kendi numaranızdan yapmanız yeterli olucaktır.

 3. Nadi der ki:

  Bankaların başvuruları oldukça kolay hale geldi artık. Sadece sms atmanız sonucunuz 1 dk içinde elde edebilirsiniz.

 4. Nadim der ki:

  Bankanın kolaylıkla sonuç verdiği sms sistemi sayesinde kredi alıp alamıcağınızı öğrenebilirsiniz.

 5. Nadir der ki:

  Kredi başvurularınız için oldukça kolay bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir