HSBC Son Sürat Taşıt Kredisi Kampanyası

Araba sahibi olmak herkesin hayalleri arasında. Ancak araba fiyatlarındaki hızlı artış bunu yalnızca hayal olarak bırakabiliyor kimi zaman. Araba, alırken krediye başvurulan gereksinimlerden biri durumunda. Lüks olmaktan çıkıp artık sıradan bir ihtiyaca dönüşen otomobil sahibi olmak nakit sıkıntısı çeken bireyler için imkansız hale geliyor.

Ancak banka kredileri ile araba sahibi olmak için yıllarca beklemenize gerek kalmıyor. Size en cazip seçenekleri sunan bankadan istediğiniz kredi miktarını seçerek araba hayalinizi daha fazla ertelememek elinizde. Bu anlamda müşterilerinin her ihtiyacına en uygun çözümleri üreten HSBC, araba alımında da yanınızda oluyor.

HSBC’nin internet sitesinden yapılan duyuruya göre HSBC Son Sürat Taşıt Kredisi Kampanyasından faydalanarak otomobil hayalinizi daha fazla ertelemenize gerek yok. Kampanyadan faydalanarak ister 0 km ister 2. el alacağınız arabayı kefile gerek kalmadan edinebilirsiniz. HSBC Son Sürat Taşıt Kredisi kampanyasına göre 0 km. taşıt alımlarında, aracın değeri 50,000 TL’nin üzerinde ise 50,000 TL’sine kadar olan kısmı için %70, 50,000 TL üzerindeki tutar için %50’sini, kredi olarak kullanabilirsiniz.

Maksimum 48 ay vade yapılan HSBC Son Sürat Taşıt Kredisinde Uygun faiz oranı avantajının yanı sıra, “erken ödeme”, “ara ödeme” ve otomatik ödeme kolaylığından faydalanabilirsiniz.

Bu yazı Hsbc, Kredi Kampanyaları, Taşıt Kredisi kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir