HSBC Yıllık Hayat Sigortası Kampanyası


Dünyanın önde gelen bankalarından olan saygın banka kuruluşlarından HSBC, hizmetlerine sürekli yenilerini ekleyerek çıtasını zirveye taşımaya devam ediyor. “Yarını düşünürken bugünü doyasıya yaşayın” sloganından hareketle yeni hizmetlerini internet üzerinden duyurdu.

HSBC yeni kampanyasını intenet aracılığıyla müşterileri ile paylaştı. Kampanya kapsamında, Yıllık Hayat Sigortası yaptırdığınız takdirde; çekiliş ile hediye kazanan şanslı 45 kişiden biri olma fırsatı yakalıyorsunuz. HSBC Yıllık Hayat Sigortası kampanyası yaptıran müşterilere çekiliş ile 5 adet iPhone 6, 20 adet iPad Mini 4 ve 20 adet Apple Watch hediye ediliyor. Peki HSBC Yıllık Hayat Sigortası tam olarak neleri kapsıyor?

Yıllık Hayat Sigortası ile vefat riskine karşı sevdiklerinize güvence sağlarken; dilerseniz sürekli sakatlık teminatı ile de yaşam standardınızı korumanız mümkün.

Bunun dışında HSBC Yıllık Hayat Sigortası ile riskleri önceden kontrol altına alabiliyorsunuz. Seçeceğiniz plana göre bir kaza yada hastalık sonucunda, tam ve kısmi olarak malul kalmanız durumunda da sizin veya sevdiklerinizin yaşam standartlarınızı koruyarak devam ettirmenizi sağlayan düşük maliyetli ve kapsamlı koruma sağlıyor.

HSBC Yıllık Hayat Sigortası kapsamında ihtiyaçlarınıza göre farklılaştırılarak hazırlanmış 5 ayrı plandan birini tercih edebilirsiniz.

Bu yazı Hsbc kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

HSBC Yıllık Hayat Sigortası Kampanyası için 2 cevap

  1. Güney der ki:

    Yıllık olarak hayat sigortasi yapabiliyor olmamız oldukça iyi. Bankalar arasında en iyi fiyat veren bu sıralar hsbc bankasıdır.

  2. Ecem der ki:

    Hayat sigortası her insanın yaptırması gereken sigortaların başında gelmektedir. Hayat sigortası yaptırmanız sonucunda alacağınız hediyelerde oldukça güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir