ICBC Hesaplı Bahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ülkemizde hizmet vermeye başlayan en genç banka olan ICBC Bank ihtiyaç kredisi kampanyaları ile Türk müşterilerinin kalbini kazanmaya kararlı olduğunu gözler önüne serdi. Şimdiden adını kolay kredi veren bankalar listesine sokmayı başaran ICBC ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında yer alan bahar kredisi kampanyası ile oldukça uygun kredi faiz oranları sunuyor.

Gerçekten bahar gibi bir bahar yaşamak isteyen kişilere yönelik olarak düzenlenen ICBC Bank bahar kredisi kampanyasında banka müşterilerine 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunarken aynı zamanda kredi faiz oranı olarak ise sadece yüzde 1.24 gibi şu anda son derece düşük olan bir faiz oranı uyguluyor. Aynı gün kredi kullanma imkanı sunan banka SMS kredi başvurusu hizmetinde de bulunuyor.

ICBC Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için Kredi yazdıktan sonra bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı ve aylık belgelenebilir gelir tutarınızı da yazdıktan sonra oluşturduğunuz kısa mesajı ICBC Bank SMS Kredi başvuru numarası olan 532 752 44 04 numarasına göndermeniz yeterli oluyor. ICBC Bank kredi başvuru sonucu sadece dakikalar sonra kredi başvurusunda bulunduğunuz cep telefonu numaranıza yine SMS olarak yollanıyor ve kredi kullandırım işlemleriniz aynı gün gerçekleştiriliyor.

Bu yazı Bankalar, İhtiyaç Kredisi kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir