ING Bank Anında Teknokredi Kampanyası

Teknolojiyle iç içe yaşayanlar, teknolojik gelişmeleri güncel olarak takip etmenin ve son teknolojik cihazlara sahip olmanın bir külfet getirdiğini bilirler. Ya da genel anlamda teknolojinin hayatımızın her alanına yayıldığını düşünürsek, bunun cebimize maliyet olarak girdiği konusunda hemfikir oluruz.

Evinize alacağınız yeni bir eşyadan tutun, değiştirmek istediğiniz cep telefonunuza kadar size destek olacak olan kredi kampanyası lobal bankalardan olan ING Bank’tan geliyor. ING Bank’ın sunduğu bu yeni fırsatla Teknosa’dan kullanabileceğiniz tekno kredinizi masrafsız ve komisyonsuz olarak çekebileceksiniz.

ING Bank’ın sunduğu teknokredi fırsatı 500 TL’den 15.000 TL’ye kadar masrafsız ve kesintisiz olarak anında kullanıma hazır bir şekilde Teknosa mağazalarında sizi bekliyor. ING Bank teknokredi kapsamında müşteriden kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası da talep edilmiyor. Teknokredinizi 15.000 TL’ye kadar istediğiniz tutarda 36 aya varan vade seçenekleri ile kullanabilirsiniz.

Teknokredi Kampanyasından faydalanmak için Teknosa mağazasından kullanacak kredi tutarı kadar alışveriş yapılması şart koşuluyor. Teknokredinizi Teknosa mağazalarında hafta içi ve hafta sonu 10:00 – 22:00 saatleri arasında, www.teknosa.com’dan ya da en yakın ING şubesinden nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazı İngbank, Kredi Kampanyaları, Krediler kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir