ING Bank Düşük Faizli Bayram Kredisi Kampanyası

Bayram kredisi kullanmak isteyen kişiler için son derece cazip koşullar sunan ING Bank bayram kredisi kampanyası ile aynı zamanda düşük kredin notuyla kredi kullanmak isteyen müşterilerine de bir şans sunuyor. ING Bank düşük faizli bayram kredisi kampanyası ile aynı zamanda ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için ertelemeli kredi seçeneği de sağlıyor.

ING Bank Bayram Kredisi Başvurusu 

Müşterilerine kredi notu ortalamalarına göre daha düşük kredi faiz oranları ile kredi kullanma imkanı sunan ING Bank kredi notuna göre kredi kampanyası konusunda da öncü bankalar arasında yer alıyor. İNG Bank internet şubesi üzerinden kredi başvuru formu doldurma imkanınız bulunurken aynı zamanda ING Bank SMS kredi başvurusu içinde tek bir kısa mesaj göndermeniz yeterli oluyor.

İNG Bank ATM Den Kredi 

İNG Bank müşterisi olmayan kişilerin dahi ING Bank ATM leri üzerinden kredi başvurusunda bulunmaları mümkündür. Bunun için ATM’den kart takmadan giriş tuşuna basmanız ve açılan pencereden kartsız işlemler menüsünde yer alan krediler bölümünden sırasıyla kimlik belgesi, cep telefonu ve aylık net gelir tutarını yazıp onay vermeleri yeterlidir. Kredi ön onayı mesajı gönderilecek olup ihtiyaç kredisi belgeleri ile şubelere başvuruda bulunulması durumunda kredi kullandırımı gerçekleştirilir.

Bu yazı İngbank kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir