ING Bank Pegasus Plus Kart Kampanyası


Hızlı olması sebebiyle en fazla tercih edilen ulaşım yollarından biri olan hava yolu ulaşımı pahalı olması sebebiyle tercihten çıkarılabiliyor. Ancak uçarken de kazanmak isterseniz size güzel bir haberimiz var. Prestijli bankalardan olan ING Bank havada da kazandırıyor.

ING Bank’ın yeni ürünü olan Pegasus Plus Kart, ING müşterilerine sunan ING Bank hem Uçuş Puan, hem bonus kazandırıyor. Aynı zamanda kart aidatı olmayan Pegasus Plus Kart ile hem yaptığınız tüm harcamalarınızdan %1 UçuşPuan, Pegasus Havayollarından yaptığınız harcamalarınızdan ek %2 UçuşPuan kazanıyor; hem de Pegasus Plus üyelik avantajlarından yararlanıyorsunuz.

1 UçuşPuan 1 TL değerinde olup UçuşPuanlar Pegasus’ta yapılacak her tür mal ve hizmet alımı için kullanılabiliyor ve 5 UçuşPuan üzerindeki bütün UçuşPuanlar indirim olarak da uygulanabiliyor. Ayrıca ING Pegasus Plus Kart anlaşmalı işyerlerinde bonus topluyor ve taksit yapıyor. Kampanyadan yararlanmakiçin hemen başvurun, ING Bonus avantajlarından faydalanırken UçuşPuan biriktirin.

ING Pegasus Plus Kart’ a SMS ile hemen başvurmak için PGS yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı 2205’e göndermeniz yeterli.

Bu yazı İngbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir