ING Bank Tasarruflu Turuncu Hesap Kampanyası

Hayatımıza kazandırdığı yeniliklerle yüzümüzü güldüren ING Bank yeni ürünlerini ard arda sunmaya, dolayısıyla da yeni fırsatlarla bizi tanıştırmaya devam ediyor. ING Bank hayatımızı kolaylaştıran, yatırımlarımızı en iyi şekilde değerlendirmemize olanak tanıyan yeni bir ürün daha sundu: Tasarruflu Turuncu Hesap.

asarruflu Turuncu Hesap ürünü ile fırsatlarına yeni bir tanesini daha ekleyen ING Bank’ın bu ürününe göre, istediğiniz zaman para çekip para yatırabileceğiniz ve vade derdi olmayan bir tasarruf hesabı sahibi olabilirsiniz.

Tasarruflu Turuncu Hesapta avantajlar bitmiyor.Tasarruflu Turuncu Hesap ile ilk 60 gün boyunca %12,50 oranındaki faizin ayrıcalığını hoş geldin faizi ile biriktirmenin keyfini yaşarsınız. Hoş geldin faizinden ilk defa ING Turuncu Hesap açtıracak müşteriler yararlanabiliyor ve hesap açmak için alt limit bulunmuyor. Hoş geldin faizinin süresi 60 gün ve hesap açıldığı anda geçerlilik süresi başlıyor. 60 gün sonunda uygulanan Avantajlı faiz oranı günlük olarak belirleniyor ve gecelik olarak işliyor.

ING Turuncu Hesap’ınız yok ise; bankanın interner sitesi üzerinden, şubeye gitmeye gerek kalmadan 3 adımda başvuru formunu doldurarak ING Turuncu Hesap sahibi olabilirsiniz.

Bu yazı İngbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir