ING Bank Teknokredi İle Taksitli Akıllı Telefon Almak Çok Kolay

Teknoloji marketlerden taksitle gönüllerince alışveriş yapmak isteyen kişilere ING Bank Teknokredi ile kaçırılmayacak son derece cazip fırsatlar sunuyor. Taksitle akıllı telefon almak isteyen yada satın aldığı en son teknoloji 4K televizyonunu 36 aya kadar vadelendirerek rahat rahat ödemek isteyen kişilere sunulan tekno kredi seçenekleri ile teknoloji alışverişlerinizi taksitlendirmeniz artık çok daha kolay. Peki, ING Bank tekno kredi nedir, teknokredi nasıl kullanılır?

Tamamen teknoloji alışverişlerinde kullanmanız için hazırlanan teknokredi Türkiye’nin en büyük teknoloji marketleri arasında yer alan Teknosa ile ING Bank arasında kurulan özel protokol ile hayata geçirilen son derece avantajlı bir kredi paketidir. Bu paket ile teknoloji alışverişlerinizi 36 ay vadeli olarak ödemenize olanak sağlanır. Bunun için tek yapmanız gereken Teknosa içerisinde yer alan ING Bank müşteri temsilcisi yanında cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden kimlik numaranızı ve size verilecek olan nakit kart üzerinden yer alan başvuru kodunu 2229 numarasına mesaj göndermektir.

Bu mesajınızın ardından banka sizi kredi kullanmaya uygun görürse tarafınıza kredi ön onayı mesajı gönderecektir. Bu mesajı müşteri hizmetleri temsilcisine vermeniz durumunda müşteri temsilcisi Ing Bank kredi başvuru evrakları ve kredi sözleşmesi için sizden gerekli imzaları alacak ve para kartınıza başvuruda bulunduğunuz kredi tutarını yatıracaktır. Bu tutar ile yaptığınız alışverişlerin ödemesini tıpkı kredi kartı ile yapıyor gibi gerçekleştirebilir, fazla miktarda kredi kullandıysanız da kalan tutarı bankamatikten nakit olarak çekebilirsiniz.

Bu yazı İngbank kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir