ING Bankası Evmanya.com İndirim Kampanyası

Teknoloji çağında yaşamanın bir sonucu olarak artık alışverişlerimizi de internet üzerinden yapıyoruz. ING Bank internet üzerinden alışveriş yapan müşterilerini de düşünüyor ve yeni bir kampanyaya imza atıyor. Yaptığı birbirinden avantajlı kampanyalarla müşterilerine cazip fırsatlar sunan ING Bank bu kez internet üzerinden alışveriş yapan müşterilerinin cebini güldürüyor.

ING Bankası son olarak Evmanya.com ile ortak bir kampanyaya imza atarak online alışverişte müşterilerine indirim sunuyor. ING Bank’ın ayrıcalıklı müşterileri bu kampanyadan yararlanarak alışverişlerinizi indirimli olarak yapabilirsiniz. ING Bankası Evmanya.com İndirim Kampanyası ile ilgili daha detaylı bilgi verelim:

ING Bankası Evmanya.com İndirim Kampanyası kapsamında evmanya.com’dan yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanma şansı sizi bekliyor. ING Bankası Evmanya.com İndirim Kampanyasına katılmak için İnternet Şubesi’nde sağ üst köşede yer alan bekleyen tekliflerdeki kampanya kodunu girmeniz yeterli. Kampanya elektronik kategorisi hariç tüm ürünlerde yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli.

Bu yazı İngbank kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir