ING Vadesiz Altın Hesap Kampanyası

En çok tercih edilen yatırım araçlarından biri altındır. Geçmişten günümüze kadar yatırımsal anlamda değerini koruyan altın için bankalardan da birbirinden cazip yatırım alternetifleri sunuluyor. Birikimlerini altında değerlendirmek isteyenler için cazip seçenek sunan bankalardan biri de ING Bank…

ING Vadesiz Altın Hesap ürünü ile altınlarınız için kaçırılmaz bir fırsat sunuyor. ING Vadesiz Altın Hesap ile birikimlerinizi kaybolma ve çalınma riski olmadan güven altında değerlendirebilir, gram bazında altın alım ve satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik, ING Altın Biriktiren Hesap ile düzenli birikim yapabilirsiniz.

ING Vadesiz Altın Hesap ürününe sahip olmak çok kolay.İnternet Şubesi Başvuru menüsünden Hesaplar ve Vadesiz Altın Hesap Açılışı’nı seçerek hesabınızı anında açabilirsiniz. ING Vadesiz Altın Hesapta gram bazında işlem yapabiliyor, dolayısıyla çok küçük tutarlar ile birikim yapma imkanına sahip olursunuz ve gün içi işlemlerinizde gerçek zamanlı fiyat değişimlerinden yararlanabilirsiniz. ING Vadesiz Altın Hesap’ı size en yakın ING şubelerinden de açabilirsiniz.

Bu yazı İngbank kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

ING Vadesiz Altın Hesap Kampanyası için 2 cevap

  1. Ecem der ki:

    Altın hesaplarında birikim yapmak oldukça mantıklı ve başarılı bir şekilde işlemektedir. Yatırım yapan kişilerin bu tarz yatırımlara yönelmeye başlamış olması oldukça iyi.

  2. Elif der ki:

    Altın hesaplarında hızlı bir şekilde satışı ve alışı gerçekleştiriyor olmamız oldukça iyi bir yatırım kaynağıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir