İş Bankası 36 Ay Vadeli 5000 TL İhtiyaç Kredisi

Acil paraya ihtiyacım var diyen kişilerin en çok tercih ettikleri kredi paketi olan 5 bin lira kredi paketi için İş Bankası kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. 36 ay vadeli 5000 TL kredi kampanyası düzenleyen İş Bankası bu sayede müşterilerine daha kolay kredi kullanma fırsatı sağlarken aynı zamanda daha düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları üzerinden de kredi kullanımına izin vermektedir.

Üstelik şimdi İş Bankası 5000 TL kredi başvurusu için artık evraksız kredi başvurusu fırsatı da sağlamakta, kefilsiz formalitesiz kredi kullanımına izin vermektedir. Bu avantajlardan yararlanarak İş Bankası 5 bin TL kredi kullanmak isteyen müşterilerine yüzde 1,52 ihtiyaç kredisi faiz oranı uygulamakta olup 36 ay vadeli kredi kullanan kişilerin aylık ödemesi ise 190 lira civarında olmaktadır.

Sizde İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanarak 5 bin lira kredi kullanmak istiyorsanız İş Bankası şubeleri yanı sıra İş Bankası internet sitesi ve İş Bankası SMS kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yine bankanın internet sitesi üzerinden isterseniz kredi başvuru formu doldurmadan önce İş Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama işlemlerinizi yapabilir, aylık ödeme tutarlarını belirleyerek kullanmak istediğiniz kredi tutarı ve kredi vadesi seçeneğini belirleyebilirsiniz.

Bu yazı İhtiyaç Kredisi, İşbankası kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir