İş Bankası Anında Kredi Kampanyası


Ülkemizin lider bankaları arasında prestijli bir yere sahip olan İş Bankası, ihtiyaç sahipleri için birbiri ardına fırsat sunmaya devam ediyor. Artık İş Bankasından kredi almak telefon kullanmak kadar kolay. Bankanın internet üzerinden müşterileri ile paylaştığı son kampanyası dahilinde bir kaç adım ile cebinizden kredi kullanma fırsatı sunuyor.

İntenet sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile müşterilerini memnun eden İş Bankası yeni fırsatı ile kredi çekim işlemlerini çok kolay hale getiriyor. Bu yeni imkan ile başvurunuzu İnternet Şubesinden veya İşCep’ten dilediğiniz zaman yapabilir, başvurunuzun onaylanması durumunda şubeye gitmenize gerek kalmadan kredinizi kullanabilirsiniz.

İş Bnakası’ndan htiyaç kredinizi anında kullanmak için İş Bankası İnternet Şubesinden Kredilerim > Hızlı Kredi ve İşcep’ten Kredilerim > Hızlı Kredi adımlarını takip ederek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Anında Hızlı Kredi Kampanyasından faydalanmak için şubeye gitmenize gerek kalmadan maksimum 15 Bin lira kredi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Kredinizi 36 aya kadar uzatılabilen vadelerle geri ödeme imkanı da sunuluyor.

Bu yazı İhtiyaç Kredisi, İşbankası kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir