İş Bankası Esnafa Destek Kredisi


Türkiye’nin öncü bankalarından İş Bankası her sektörden müşterisinin sorununa hassasiyetle yaklaşmaya ve çözüm üretmeye devam ediyor. Yıllardır müşterilerine sağladığı fırsatlar ve kolaylıklarla müşterilerinin yüzünü güldüren Türkiye İş Bankası bu kez esnaflara büyük destek olacak bir kampanyaya imza atıyor.

Türkiye İş Bankası esnaf ve KOBİ’lere verdiği desteği sürdürüyor, ihtiyaçlarını karşılamak isteyen işletmelere çok cazip faiz oranları ile kredi desteği sağlıyor. 2 Mart 2016’ya kadar geçerli olacak bu kampanya ile nakde ihtiyaç duyan esnaf ve KOBİ’ler 36 aya varan vadelerle ister eşit taksitli ister ilk 3 ay ödemesiz 150 bin TL’ye kadar kredilerden faydalanabilecek.

Detaylı bilgi almak ve İş Bankası’nın diğer kredi seçeneklerini öğrenmek için İş Bankası şubeleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazı İhtiyaç Kredisi, İşbankası, Kredi Kampanyaları kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

İş Bankası Esnafa Destek Kredisi için 3 cevap

  1. Çağla der ki:

    Tüm bankaların esnafa destek kredileri oluşturması gerekir. Bankalar esnafların büyümesine yardımcı olmaları çok iyi.

  2. Çağrı der ki:

    Bankaların esnaflara olan desteklerinde iş bankası bir adım önde her zaman. DÜşük faiz oranları ve vade uzatma imkanları ile ön plandadır.

  3. Çetin der ki:

    Bankalar esnaflara destek oldukça büyümelerine yardımcı oluyor ve doğru orantılı bir şekilde bankalarda daha fazla kazanmaya başlamakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir