İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası 2016

Her sene düzenlediği bayram kredisi kampanyası ile adından söz ettirmeye devam eden İş Bankası geleneksel bayram kredisi kampanyası ile bu senede şeker tadında bir bayram yaşamanızı garanti altına alıyor. Bayram öncesi gerçekleştirmek istediğiniz tüm hayallerinizi finanse eden banka aynı zamanda tüm borçlarınızı kapatmanız içinde kredi kullanmanıza olanak sağlıyor.

İş Bankası Bayram Kredisi

2016 yılına özel olarak yenilenen İş Bankası bayram kredisi için belirlenen üst limit 50 bin lira olurken yine ilgili yasa gereği en fazla 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin verilmektedir. Dosya masrafsız bayram kredisi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak ne yazık ki bu sene müjdeli haber vermeyen İş Bankası bunun yerine son derece düşük dosya masrafı almayı tercih ediyor.

İş Bankası 500 TL Kredi 

En çok tercih edilen kredi paketlerinden biri olan 36 ay vadeli 5000 TL kredi paketi için bayrama özel olarak sadece yüzde 1.30 faiz oranı uygulayan İş Bankası kredi dosya masrafı olarak ta 25 lira tahsil ediyor. 5 bin lira kredi kullanan kişilerin 36 ay vadeyi tercih etmeleri durumunda aylık ödemeleri ise sadece 183 lira oluyor.

İş Bankası 10000 TL Kredi 36 Ay 

İş Bankası 10 bin TL kredi paketini tercih eden müşterilerine yüzde 1.27 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sunarken kredi dosya masrafı olarak ise 50 lira tahsil ediyor. 24 ay vadeli 10000 TL kredi kullanan kişilerin ise aylık ödemeleri bayram kredisine özel olarak geriye çekilen kredi faiz oranları ile aylık 501 lira olmaktadır.

İş Bankası Bayram Kredisi Hesaplama 

Kullanmak istediğiniz kredi tutarı için ödemeniz gereken aylık taksit miktarını hesaplamak için İş Bankası internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz kredi hesaplama makinesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. İş Bankası bayram kredisi başvurusu işlemlerinizi İş Bankası internet sitesi ve İş Bankası şubeleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazı Bankalar, İhtiyaç Kredisi, İşbankası kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası 2016 için 5 cevap

 1. Mazhar der ki:

  İş Bankasının artık gelenekselleştirmiş olduğu kredi olarak bayram kredisi faizleri oldukça güzel.

 2. Mensur der ki:

  Bankalar arasında oldukça rekabet olmasından dolayı iş bankası faiz oranlarını en düşükte tutmaya çalışmakta.

 3. Merih der ki:

  İş bankası bu yılki en güzel avantajı 36 ay vade imkanı sağlamasıdır. Ve faiz oranlarıda oldukça düşük.

 4. Mert der ki:

  Bankaların arasında en çok kampanya yapan banka olarak kolaylık sağlayan banka bu sene iş bankası oldu.

 5. Mesut der ki:

  İş Bankasının bu seneki kampanyası oldukça iyi ve faiz oranlarıda oldukça güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir